Hakkımızda

Bir sonraki projeniz için mükemmel seçim

Adamofset Üretirİnşa ederGeliştirir

Adam Ofset ve Ambalaj Sanayi A.Ş. 30 yılı aşan üretim hayatı boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.

MİSYONUMUZ

Son yıllarda insanın ve hayatın en önemli tüketim araçlarından olan ambalaj ve çevreci hızlı tüketim malzemelerinin teknolojik standartlarda bütüncül kalite anlayışı içerisinde toplumun değerlerine saygılı bir hizmet yaklaşımını sınır tanımadan sunmak.

VİZYONUMUZ

En ileri teknolojiyi uzman kadro ile bütünleştirip geniş kitlelere ulaşabilecek örnek, yaygin, bütünleşmiş, bir hizmet sunmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.

NEDEN BİZ

En son teknoloji parkurumuz ve deneyimli çalışma ekibimizle en iyi hizmeti sunmayı prensip edinmiş bir firmayız.
0
+
Mutlu Müşteri
0
Yıldır

Biz Kimiz

Adam Ofset ve Ambalaj Sanayi A.Ş. 30 yılı aşan üretim hayatı boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren basım sektörü konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Grafik ve uzman tasarım ekibimiz sayesinde istediğiniz tasarımları zamanında hazırlıyor ve 3D grafik sunumuyla beğenilerinize sunuyoruz. Reklamasyon bölümünde kartvizit, antetli kağıt, çeşitli ebatlarda pencereli veya penceresiz zarf, broşür, dergi, katalog hizmetini vermektedir. Ambalaj sınıfında ise ince veya kalın gramaj karton kutu, ondüleli çeşitli ebatlarda sıvamalı kutu, IML ambalaj, rulo etiket baskı ve tabaka etiket baskı hizmetini de vermektedir. Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede basım ve matbaa sektöründe tanınmış ve
bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmamızın değişmez prensipleri Daima Kalite, HİZMET, ZAMANında Teslimat ve Uygun Fiyat politikası olmuştur.
“Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı olan hizmette dürüstlük ve kalitedir.” prensibiyle çalışan Adam Ofset ve Ambalaj Sanayi A.Ş. olarak gösterdiğiniz yakın desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecektede üstün hizmet vermeye devam edecektir.

Saygılarımızla.

Müşterilerimiz Hakkında

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit massa enim. Nullam id varius nunc.